تبلیغات
Game Daily - کیج : PS3 بهترین پلتفرم برای Heavy Rain است .
Game daily : Video games Pc PS3 PS2 Playstaion one Xbox 360 Psp

کیج : PS3 بهترین پلتفرم برای Heavy Rain است .

سه شنبه 12 آبان 1388 03:28 ب.ظ

نویسنده : sina y
ارسال شده در: آرشیو اخبار - News ،
Game Daily

 

 

رئیس کمپانی Quantic Dream آقای David Cage اعلام کرد که Playstation 3 " بهترین پلتفرم " موجود برای بازی Heavy Rain است .
طی جلسه پرسش و پاسخی که در طول نمایشگاه Eurogamer Expo روز شنبه در لندن برگزار شد آقای کیج دلیل انتخاب و ساخت بازی بر روی PS3 را اینگونه بیان کرد : سخت افزار و معماری کنسول .

" هر چه من جواب بدهم , جواب های من مشکوک خواهد بود ... من فکر می کنم که این بازی به دو دلیل اصلی بر روی PS3 قرار گرفته است : سخت افزار و معماری کنسول PS3 که فوق العاده قوی ساخته شده است . اگر شما بخواهید یک انجین برای PS3 بسازید , با یک پرفومنس واقعا" فوق العاده روبرو خواهید شد . اگر شما نسبت به پورت کردن از روی پلتفرم های دیگر تلاش کنید , این سخت خواهد شد "

" PS3 کنسولیست که ما در استدیو واقعا" به آن عشق می ورزیم ! من PS1 و PS2 بازی میکنم , این براستی بخشی از فرهنگ من شده است . کنترل کننده ی بخشی از خانه من است . PS3 واقعا " واقعا" کنسول قدرتمندیست ! "

" من زیاد وارد بخش گرافیک نمی شوم , ولی اگر بخواهم با شما صادق باشم , من عقیده ندارم که شما نیاز به گرافیک فوق العاده واقع گرایانه برای دریافت احساسات داشته باشید شما میتوانیم آن را با گرافیک بسیار پایین نیز کسب کنید . اما ما خواهان خلق احساسات از شخصیت های قابل باور هستیم . این یک ایده بود . با این رویکرد هست که PS3 تا به حال به عنوان بهترین پلتفرم شناخته شده است . "

منبع:Bazinama.com

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Big Music Library

G.F.M.S

کتابخانه بزرگ دانلود موسقی

www.gfms.mihanblog.com

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -o5vjp1qo83mekhq5hgh49.gif